Dzisiaj jest 10 gru 2018, 0:02

Strefa czasowa UTC

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Smuda nie pozostawia wątpliwości Borucowi
PostZamieszczono: 25 lut 2012, 13:03 
Administrator

Cytuj:
Artur Boruc udzielił wywiadu Telewizji Polskiej, w którym wyraził chęć powrotu do kadry. Bramkarz Fiorentiny jest skłócony z selekcjonerem Franciszkiem Smudą od tzw. "afery samolotowej" po meczach kadry z USA i Ekwadorem w październiku 2010 roku. Smuda nie daje jednak Borucowi nadziei - donosi "Przegląd Sportowy".

- Nie wiem, ile razy muszę to jeszcze powtórzyć: dopóki ja jestem selekcjonerem, Boruc w reprezentacji Polski nie zagra. Dałem mu kiedyś szansę, choć najpierw go nie powoływałem, bo z różnych powodów wolałem polegać na innych bramkarzach. Wreszcie postawiłem na niego, grał u mnie w podstawowym składzie, ale zmarnował to wszystko. Zawiodłem się na nim - powiedział Franciszek Smuda.

Ostatnio opinia publiczna oraz kibice głośno domagają się powrotu do kadry Boruca, w tej sprawie głos zabrał też prezes PZPN, Grzegorz Lato.

- Nie interesują mnie żadne rozmowy, mediacje czy spotkania z Borucem, bo to dla nas obu będzie tylko strata czasu - stwierdza selekcjoner.

Ale jak pamiętamy Smuda nigdy nie słynął z jakiegoś wielkiego talentu mediatorskiego, co widać gołym okiem nie tylko w przypadku Boruca ale i innych piłkarzy.

Trener naszych piłkarzy chyba zapomina, że nikt nawet on słynący z tzw. "piłkarskiego nosa" nie jest nieomylny.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC