forum.bilgoraj.4gr.pl
http://forum.bilgoraj.4gr.pl/

RCEZ rozdaje MP4-ki na Dniach Otwartych!
http://forum.bilgoraj.4gr.pl/viewtopic.php?f=94&t=109
Strona 1 z 1

Autor:  quattro [ 06 kwie 2012, 17:21 ]
Tytuł:  RCEZ rozdaje MP4-ki na Dniach Otwartych!

Cytuj:
Od początku kwietnia w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju odbywają się Dni Otwarte szkoły. W tym roku mają one szczególnie atrakcyjny przebieg, bo uczestniczący w nich gimnazjaliści oprócz wrażeń mają szanse zabrać ze sobą wygraną MP4-ę.

Te atrakcyjne upominki szkoła pozyskała z projektu współfinansowanego z Unii Europejskiej pod nazwą „Szkoła zawodowa szkołą pozytywnego wyboru”. W jego ramach RCEZ organizuje właśnie Dni Otwarte, podczas których gimnazjaliści nie tylko zapoznają się z ofertą edukacyjną szkoły, ale przede wszystkim z tym, co decyduje o atrakcyjności kształcenia zawodowego w biłgorajskim „Elektryku”.

Uczniowie obserwowali zatem swoich starszych kolegów podczas zajęć praktycznych, oglądali specjalistyczne pracownie i poznawali różnorodne urządzenia od oscyloskopu po sterowniki programowalne i diagnoskopy samochodowe.

Zdobyte informacje i refleks były natomiast podstawą wygrania wspomnianej MP4-ki w mini-quizie dotyczącym szkoły. Sam projekt ma na celu promowanie kształcenia zawodowego dla gimnazjalistów i wskazanie dużego zapotrzebowania rynku pracy na dobrze przygotowanych absolwentów szkół zawodowych.

W pierwszym z cyklu Dni Otwartych RCEZ rozdano w sumie 25 MP4. Kolejne czekają na następnych odwiedzających szkołę!


Załączniki:
rcez_bilgoraj_dni_otwarte.jpg
rcez_bilgoraj_dni_otwarte.jpg [ 54.75 KiB | Przeglądany 7749 razy ]

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/