Dzisiaj jest 20 paź 2020, 19:29

Strefa czasowa UTC


Strefa czasowa UTCNowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: I nastanie ciemność
PostZamieszczono: 26 lut 2012, 9:27 
Administrator
Offline

Posty: 100
Rejestracja: 25 gru 2011, 9:19
Cytuj:
Największe przepowiednie dotyczące przyszłości Ziemi, które przewidują wielki światowy kataklizm, zawierają zaskakujące elementy wspólne, a jednym z nich jest informacja, że wszystko potrwa „trzy dni”. Przez trzy dni będą panowały całkowite ciemności, aż wreszcie czwartego dnia nastanie „nadzieja dla żywych”, choć już – jak twierdzi wielu jasnowidzów – niewielu.

Trzy dni ciemności są najbardziej spektakularnym wydarzeniem apokaliptycznym, które dotknie całą ziemię. Jego nadejście zwiastowało wielu mistyków i świętych: św. Hildegarda z Bingen, Sługa Boża Marie Martel, słynny jezuita o. Charles-Auguste Nectou, bł. Elizabeth Canori-Mora, bł. Maria Taigi, Palma d'0ria, bł. Marie Baourdi, mistyk Pere Lamy, bretońska stygmatyczka Julie Jahenny, św. Ojciec Pio.

Co wiadomo o „trzech dniach”?

Niewiele. Podobno przez te trzy dni zapanować mają „ciemności nieprzeniknione”, które doprowadzą ludzkość do całkowitej rozpaczy. Niektóre przepowiednie precyzują nawet, jak ludzie powinni się zachowywać w czasie owych „72 godzin wielkiej zmiany”. Rady są dosyć niepokojące: nie opuszczać domów, pozatykać okna i drzwi itp.

Praźródłem wszystkich wizji „trzech dni ciemności” jest prawdopodobnie Biblia. Trzy dni ciemności są według Apokalipsy zawartością jednej z siedmiu czasz, którą na ziemię wyleją aniołowie: "A piąty wylał swą czaszę na tron Bestii i w jej królestwie nastały ciemności" (Ap 16, 10).

Nowy Testament także zawiera informacje dotyczące owych „kilku dni”, które mają się zakończyć paruzją, czyli ponownym przyjściem Jezusa. Oto fragment Ewangelii św. Mateusza (24,29-30):

„Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte. Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą."

Oto fragment wizji, którą miał słynny amerykański ewangelicki wizjoner John Leary. (..) Zdobył duży rozgłos w USA po tym, jak kilka z jego wizji naprawdę się sprawdziło. Jest to człowiek bardzo religijny i jego wizje są wręcz przesiąknięte terminologią biblijną. Nie ma sensu oceniać tej postaci pod kątem wiarygodności, ale warto przytoczyć fragment jego kazania,bo także i on wspomina o owych „trzech dniach”.

"Otrzymałem cztery wizje na ten temat. Ujrzałem ogromną kometę z ognistym ogonem, która okrążając ziemię zbliżała się coraz bardziej. I nagle ujrzałem jak uderza w Ocean Atlantycki. Widziałem nawet to niesamowite wejście pod wodę i samo uderzenie pomarańczowego ognia w dno oceanu, co spowodował powstanie przeogromnych fal, wyższych od najwyższych drapaczy w Nowym Jorku, jak mi to zostało pokazane w innej wizji. Zalana została cała wschodnia część USA i całe wybrzeże atlantyckie w Europie.

Wstrząs spowodował przebudzenie się wielu wulkanów i wyrzucenia lawy i pary, które zmieszały się z gazami komety. Utworzony w ten sposób zaćmi słońce na trzy dni. Przytoczę wam teraz przekaz z 23-go lipca 1996 roku. Po przyjęciu Komunii Świętej ujrzałem ogromny wulkan, z którego buchał czarny dym, zasłaniający słońce.

Pan Jezus powiedział:

Mój synu, w tej wizji oglądasz wybuch masywnego wulkanu, z którego wydobywa się czarny dym. Wprawdzie ujrzycie wzrost wybuchów wulkanicznych, lecz ten wybuch nastąpi dopiero gdy kometa uderzy w Ziemię.

Nastąpi ogromne zniekształcenie skorupy ziemskiej, co będzie przyczyną przebudzenia się wielu wulkanów. Złączenie się gazów i lawy wulkanicznej z gazami komety spowoduje trzy dni ciemności. Nastąpi zmiana biegunów magnetycznych i krótkotrwała zmiana orbity ziemskiej na większą. Przyciąganie słoneczne skoryguje tą zmianę orbity, lecz zanim to nastąpi, na ziemi będzie zimniej. Podczas trzech dni ciemności podziemia lub jaskinie będą najlepszym schronieniem przed zimnem i unoszącą się siarką, która wypełniając powietrze, wychwytywać będzie z niego tlen. Módl się Mój ludu i słuchaj moich pouczeń, a Ja skieruję cię, gdzie powinieneś iść i obdarzę cię Moim Chlebem Niebiańskim."

O „trzech dniach ciemności” mówił także Alois Irlmayer. Był to szwedzki pracownik budowlany. Ten pochodzący z Freilassing z Bawarii robotnik zajmował się przez wiele lat kopaniem studni. W czasie I wojny światowej, jako niemiecki żołnierz przeżył koszmarny incydent. W bliskiej od niego odległości wybuchł pocisk, przez co Alois został żywcem zasypany w okopie. Odkopano go po 72 godzinach i zwolniono z wojska. Po wypadku Irlmayer zaczął miewać dziwne wizje dotyczące przyszłości, które okazywały się zdumiewająco trafne. Przykładem są proroctwa, w których dokładnie przewidział klęskę Niemiec w czasie pierwszej, a następnie także drugiej wojny światowej. Szybko zyskał sławę na całą Skandynawię, gdyż zadziwiająco trafnie przewidywał losy osób, które przyszły do niego z prośbą o pomoc. Mówił także o zmianach na Ziemi. Widział na przykład zbliżający się kataklizm, który będzie połączony z wybuchem trzeciej wojny światowej. Ostrzegał, że kraje islamskie wykorzystają zawieruchę powstałą w związku z kataklizmem i spróbują podbić Europę. Będą starali sie wytruć ludność gazem.

"Widzę złotą kreskę pyłu, która zbliża się do ludzi. Kto przekroczy tę kreskę, zginie".

Islmayer radził, że aby przeżyć, trzeba przez trzy dni (!) nie wychodzić z domu. Uważał, że najlepiej będzie w momencie wybuchu konfliktu światowego uszczelnić okna, aby gaz nie dostał się do domów. Widział cale miliony zabitych osób.

"Jeśli rzucicie ziarno w ziemię po tym, co sie stanie, to zapuści ono pędy w klatkę piersiową zakopanego człowieka".

Po wojnie przewidywał okres wspaniały, gdyż klimat w Europie ma się zmienić na cieplejszy.

Jego zdaniem prawdziwym początkiem III wojny światowej będzie zabójstwo ważnej osobistości, co pociągnie za sobą użycie broni chemicznej. Warto przytoczyć fragment jego wizji, którą zamieścił Leszek Szuman w książce „Przepowiednie i Proroctwa”.

"Walki potrwają trzy dni albo trzy tygodnie. Rozpoczną się od Złotego miasta. Na Dunaju już nie będzie mostu. Żółty pył posypie się od Złotego Miasta aż do Zatoki. Będą trzy dni ciemności, umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen. (...) Nad Renem pojawi się półksiężyc, co będzie chciał wszystko pożreć. Papież z Rzymu będzie musiał uciekać przez Wielką Wodę. Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy. Gdzie spojrzeć, tam rewolucja".

Warto w tym miejscu wspomnieć o mało znanej postaci, polskim stygmatyku. Nazywał się Andrzej Gwiazda (...). Oprócz tego, że ma na rękach stygmaty, wielu świadków opowiadało, że nad jego domem widziano dziwne światła, zaś w obecności wielu osób pokazała się kiedyś figura przypominająca Matkę Boską. W miejscu objawienia powstał kościół.

Stygmatyk spod Lublina także mówił o jakieś katastrofie, która będzie połączona z trzema dniami ciemności. Widział wodę, która zaleje brzegi i potężne, kilkukilometrowe fale. Cala Ziemia zatrzęsie się, a oceany wystąpią ze swoich koryt. Wszystko to trwać będzie trzy dni, po czym Ziemia z powrotem wróci na swoje miejsce.

I jeszcze dosłownie kilka słów o słynnym śpiącym proroku z USA. Edgar Cayce zapadał w specjalne transy, w czasie których miewał wizje dotyczące przyszłości świata. To on mówił o zbliżającej się światowej katastrofie, która ma przypominać biblijny potop.

"Wystąpią morza i oceany, zatrzęsie się ziemia, zginą miliony".

Podawał jednak bardzo precyzyjny znak tych wydarzeń, bowiem wtedy znowu pojawić się ma Atlantyda, która teraz spoczywa pod oceanem. Cayce ostrzegał, że Ziemię, w związku ze zbliżającą się katastrofą, czekają trzy dni ciemności. Nie widział ratunku przed katastrofą. Uważał, że ludzkość zasłużyła sobie na to, aby przeżyć upadek i powstać ponownie.


Zapraszam do dyskusji, na w/w temat.


Na górę
Wyświetl profil
 Tytuł: Re: I nastanie ciemność
PostZamieszczono: 03 mar 2012, 18:46 
Offline

Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2012, 18:25
I dlatego moim mottem jest "Ratujmy Ziemię, tak szybko ginie a my razem z nią" dlatego promuję ekologiczny styl życia, poszanowanie drugiego człowieka i pomoc mu osiągnąć niezależność finansową

_________________
Jak zarabiać w internecie
http://x-plus.pl


Na górę
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Szukaj:
Przejdź do:  

 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Template created by Sharky from support phpBB BoardBB.pl